В Києві вкрали двох дівчат разом з авто

0

У Києві двох дівчат викрали і відвезли на їх же машині в невідомому напрямку четверо чоловіків. Минула майже доба з моменту їх викрадення, а про долю дівчат так нічого і не відомо.

Дівчат біля під’їзду зустріли чотири невідомі злочинці. Їх заштовхали в машину однієї з викрадених дівчат, і відібравши ключі від авто дівчат відвезли в невідомому напрямку.

Про викрадення луганчанки Оксани Номеровський і киянки Олени за адресою: м. Киев вул. Ентузіастів 11, стало відомо від блогера Всеволода Філімоненко. Він зазначив, що дівчат викрали в світлий час доби вчора, близько 19.00.

«Це все відбувалося на очах свідків, вони вже дали свідчення слідчому Дніпровського відділу національної поліції м Київ.» Хюндай «, на якому викрали дівчат, був затриманий вчора вночі. Під час перевірки документів двоє злочинців змогли втекти, ще двоє це зробити не встигли . Тому вони були доставлені в поліцію, де їх упізнав свідок. Сьогодні цих двох відпустили і це не дивлячись на те, що до сих пір місце знаходження дівчат, і двох інших бандитів невідомо. Мотиви викрадення не встановлені. Родичі дівчат просто в шоці «, — пише  видання Знай , з посиланням на сторінку блогера у facebook.

Комментарии закрыты