Український спецназ будуть тренувати американські інструктори, – Порошенко

0

Інструктори із США з листопада почнуть проводити тренування українських військ спеціального призначення.

Про це після прибуття в Нью – Йорк на Генассамблею ООН заявив Президент України Петро Порошенко передає Інтерфакс – Україна.

«З листопада місяця ми домовилися про те, що, нарешті, почнеться підготовка українського спецназу, військ спецпризначення, яких готуватимуть кращі американські інструктори», – заявив Порошенко.

Він додав, що на сьогодні іноземні військові інструктори вже тренують підрозділи української Національної гвардії.

«Це взаємообмін, взаємодопомога. Це не лише цікаво українцям–навчитися від американських партнерів, як воювати.Це цікаво американцям–навчитися, як бити Росію», – сказав він.

За словами президента, Україна на сьогодні не просто країна, яка не боїться Росію, а країна «яка дає їй по зубах».

Як повідомлялося, Порошенко прибув в Нью – Йорк для участі в заходах у рамках 70 – й сесії Генеральної асамблеї ООН. На вівторок, 29 вересня, запланований виступ глави Української держави на загальних дебатах ГА ООН. У рамках програми візиту також запланована участь президента в роботі ряду самітів.

Крім того, заплановані зустрічі Порошенка з главами делегацій держав – учасників Спільної групи по розслідуванню авіакатастрофи літака МН – 17, експертами і політиками в Атлантичній раді і представниками американських ділових кіл.

За час роботи Генеральної асамблеї ООН президент України також проведе ряд двосторонніх зустрічей з главами держав і політичними лідерами.

Комментарии закрыты