Савченко «наїхала» на Порошенко: «На ваших дітей йому плювати»

0

Надія Савченко сьогодні дала прес-конференцію після, як вона сказала, «двомісячного розгойдування». Вона прийшла із купкою аркушів А4 і почала зачитувати. Савченко сказала, що буде говорити «неприкриту правду».

Народний депутат Надія Савченко висловила досить чітку і конкретну позицію по питаннях обміну полоненими, введенню воєнного стану, забезпеченню армії.

Приводимо до Вашої уваги найбільш резонансні заяви Надії Савченко.

Про корупцію, котли і військові злочини.

«Корупція в армії процвітає. Як на прикладі відмивання грошей на проект Стіна. Кому війна, кому мати рідна. І мене не хочуть чути ні міністр оборони, ні президент України, не хочуть чути, що в армії потрібні кадрові зміни, тому що з дурнями війни не виграєш. За військові злочини повинні відповідати і генерали, а не тільки солдати, якими зараз забиті СІЗО. Не хочуть чути, тому що вони стверджували і довели: жодних котлів не було. Так знайте, с**и, народ вам цього не пробачить. Я бачила матеріали таємних розслідувань і говорила з хлопцями, яким не треба затверджувати і доводити, тому що вони там були і вони знають, що котли були. І ви виродки не вічні, і за цю саму політизовану в історії людства війну ви відповісте так само, як і за Майдан. І ще за це, що ваш бізнес під час війни з РФ продовжує працювати, що ні один шоколадний завод не був замінений на патронний

Про визволення полонених.

«Кожен повинен боротися за «свого», як за мене боролися моя сестра і моя мати. Виходьте на Банкову, вимагайте зустрічі та звіту від президента України як гаранта Конституції, прав і свобод людини, як від головнокомандувача, який посилав на смерть ваших дітей, а не своїх власних. Виходьте і не давайте забути про ваших рідних. Тому що ціна життя людини вище тоді, коли про нього пам’ятають.»

«Я пропонувала президентові конкретні дії – треба починати віддавати людей першими, але ж в полоні не сидять діти Петра Олексійовича. А на ваших дітей йому плювати«, – заявила нардеп.

Комментарии закрыты