Росія відпрацьовує вторгнення з Криму

0

На адмінкордоні Криму і України постійно йдуть навчання, літають вертольоти, їздять танки, БТР з піхотою відпрацьовують маневри.

Про це написав координатор волонтерської групи Стоп Терор Семен Кабакаєв.

— Росія відправляє до Криму зенітно-ракетну систему С-400. Граючи м’язами перед Європою і США, Путін намагається довести, що опір буде і він ще зможе зіграти партію, незважаючи на санкції.

С-400 — це комплекс який зможе вражати аеродинамічні цілі на дальності до 400 км і тактичні балістичні цілі на дальності до 60 км. Досить короткий опис для розуміння загрози для ЄС. Давайте розберемося.

На кордоні Криму і України постійно йдуть навчання, літають вертольоти, їздять танки, БТР з піхотою відпрацьовують маневри. Мало хто про це знає, але це відбувається щодня. Україні варто очікувати удару не лише зі сходу (Донбас) але і готуватися до можливої атаки з Півдня. Варто звертати увагу ЄС і світової громадськості на такі загрози і випади, іноді лідери країн ведуть себе занадто безтурботно, — йдеться в повідомленні.

Як повідомлялося, нещодавно у Києві держсекретар США Джон Керрі заявив, що санкції будуть залишатися в силі у разі відмови Росії врегулювати ситуацію на Донбасі і навколо Криму.

Комментарии закрыты